تماس با آکات استیل اینجا کلیک کنید
مقالات برگزیده
مقالات برگزیده

درب استنلس استیل

استیل به دلیل زیبایی ظاهری و مقاومت بالا در برابر زنگ زدگی و قابلیت تغییر دهی و شکل پذیری بهترین متریال برای ساهت انواع درب با کفیت می باشد.

ادامه مطلب.....


درب استیل لوکس

درب های استیل به دو دسته درب استیل ساده یا همان درب های استیلی که به صورت عمده تولید می شود و درب استیل لوکس که به صورت اختصاصی تولید می شود.

ادامه مطلب.....


درب استیل ورودی ساختمان

درب ورودی استیل به دلیل نیاز به امنیت باید از بهترین متریال ساخته شود . در تولید درب استیل ورودی ساختمان به نکاتی مانند ضخامت استیل به کار رفته در چهارچوب و نوع شاسی کشی برای هر لنگه ثابت درب باید توجه داشت.

ادامه مطلب.....


قیمت درب استیل

قیمت های درب استیل براساس مدل , ابعاد و کیفیت استیل به کار رفته در تولید درب استیل تعیین می شود.

ادامه مطلب.....


طراحی درب استیل

طراحی درب استیل با توجه به نوع کاربرد درب استیل و همچنین میزان کیفیت و هزینه ای که مشتری قصد دارد برای تهیه درب استیل پرداخت کند انجام می شود.

ادامه مطلب.....


نرده آلومینیومی مدل طرح چوب

این مدل از نرده آلومینیوم برگرفته از طرح ها و رنگ های طبیعی چوب است که با ظاهری گرم و زیبا دیگر معایب نرده های چوبی مانند پوسیدگی , شل شدن , و امکان آتش گرفتن را ندارد.

ادامه مطلب.....


کاربرد های نرده آلومینیوم

نرده آلومینیوم با توجه به تنوع رنگ , طرح و همچنین استهکام بالا در برابر فشار , ضربه و مقاومت بالا در برابر عوامل فرسایش محیطی که به هیچ عنوان نرده آلومینیوم دچار زنگ زدگی و یا تغییر رنگ نمی شود دارای کاربرد های متنوع به عنوان حفاظ پنجره و یا حفاظ بالکن , نرده و گارد راه پله می باشد.

ادامه مطلب.....


ورق کاری استیل کابین آسانسور

تمامی ورقهای استیل طرحدار در دو کیفیت 430 بگیر و 304  نگیربرای کاور استیل بدنه, سقف و درب آسانسوردر ضخامت های متفاوت و ابعاد متنوع با رنگهای بسیار زیبای :نقره ای,طلایی,مشکی,مسی,دودی قابل استفاده می باشد.

ادامه مطلب.....


زوار استیل / قرنیز استیل

ورق استنلس استیل با داشتن تنوع رنگ و طرح این امکان را دارد تا به عنوان زوار استیل بین کاشی و سرامیک و یا قرنیز استیل راه پله ها استفاده شود.

ادامه مطلب.....


کاور استیل ستون ها

ورق های استنلس استیل به جهت استحکام بالا در مقابل تغییر رنگ و زنگ زدگی بهترین متریال برای کاور ستون ها می باشد. انواع ورق استنلس استیل به شرح ذیل می باشد.

1- استنلس استیل سری 300 (استیل ضد زنگ و نگیری) شامل آلیاژ آهن کروم و نیکل.

ادامه مطلب.....


مراحل ورق کاری استیل

ورق کاری استیل شامل مراحلی است که در ذیل به آنها اشاره می کنیم.

ابتدا باید نوع ورق استیل مورد نیاز در ورق کاری استیل انتخاب شود. ورق های استیل دارای کیفیت های متفاوت و طرح های متنوعی هستند. در مرحله بعد باید سطحی که نیاز به کاور استیل دارد اندازه برداری دقیق شود این اندازه برداری با توجه به نوع زیر سازی که شامل زیر سازی با ام دی اف - پی وی سی و آهنی می باشد انجام می شود.

ادامه مطلب.....


نحوه محاسبه قیمت نرده آلومینیومی

قیمت نرده آلومینیومی برمبنای متر طول می باشد اما با توجه به کیفیت و ارتفاع نرده و رنگ بندی نرده الومینیومی و متراژ سفارش شده مشتری قیمت ها ثابت نبوده و برای برآورد دقیق نیاز به اندازه برداری راه پله و تعیین مدل نرده می باشد.

ادامه مطلب.....


نصب نرده آلومینیوم

برای نصب نرده های آلومینیومی ابتدا ابعاد راه پله برداشت می شود در مرحله بعدی جانمایی قرار گیری پایه های نرده آلومینیومی علامت گزاری می شود و در ادامه با توجه به قطر بولت نگهدارنده پایه ها کف پله سوراخ کاری می شود و بولت نرده آلومینیومی با چسب مخصوص در داخل سوراخ ها قرار داده می شود و

ادامه مطلب.....


استاندارد های اجرای نرده آلومینیوم

در اجرای نرده آلومینیوم در راه پله و جان پناه (بالکن) باید به موارد زیر توجه کرد.

1- ارتفاع نرده در راه پله ها نباید از 90 سانتیمتر کمتر باشد.

ادامه مطلب.....


مدل های نرده آلومینیومی

نرده آلومینیوم با داشتن مقاومت بالا نسبت به عوامل فرسایشی محیطی مانند رطوبت,گرما,گرد خاک و همچنین تنوع در طرح و رنگ با استحکام بسیار بالا در برابر فشار وزنی بهترین گزینه برای استفاده در صنعت ساختمان سازی با طول عمر بالا می باشد.

ادامه مطلب.....


کدام استیل واقعا ضد رنگ است؟
استیل های ضد زنگ در واقع از نوع 316 و 304 با استانداردs30400 می باشد لازم به توضیح است که استیل های 304 انواع مختلفی دارند که تنها استانداردs30400 ضد زنگ می باشد . در ادامه جدول انواع استیل 304 قابل مشاهده است.

ادامه مطلب.....


چرا باید نرده آلومینیومی استفاده کنیم و چرا نباید نرده استیل بی کیفیت استفاده نکنیم؟

امروز به دلیل سود جویی برخی تجار و بالا رفتن قیمت ها عده ای اقدام به وارد کردن استیل های بی کیفیت 201 و 202 و 304 چینی کرده اند که این استیل ها به جای استفاده از 12%کروم از 2 تا 4% کروم ساخته شده اند و به همین دلیل بعد از گذشت یک یا دو سال دچار تغییر رنگ و سیاه شدن و زنگ زدگی می شوند.

ادامه مطلب.....


چرا نرده آلومینیوم بهترین است؟

نرده آلومینیوم راه پله و جان پناه گزینه مناسبی برای جایگزینی نرده استیل و نرده آهنی است . علت این امر به دلیل استحکام بالا در برابر فشار و مقاومت بالا در برابر خردگی تنوع طرح و رنگ است. امروزه درصنعت ساختمان سازی کشورهای پیشرفته اروپایی مانند آلمان استفاده از نرده های آلومینیومی چند برابر سایرنرده ها می باشد. نرده های آلومینیومی برخلاف نرده های استیل و آهنی آبکاری نمی شود و برخلاف نرده های استیل که از ورق های استیل تولید می شود نرده آلومینیوم از شمش آلومینیوم تولید می شود که از نظر استحکام وضخامت چند برابر استیل است.

ادامه مطلب.....


آنودایزینگ آلومینیوم

آندایزینگ روشی برای پوشش دهی بر روی فلزات است که به وسیله آن یک نوع اکسیداسیون مصنوعی برروی سطح فلزشکل می گیرد. به وسیله همین اکسیداسیون هست که آلومینیوم برای مدت زمان بسیار طولانی دچار تغییر رنگ و زنگ زدگی نمی شود.

ادامه مطلب.....


قابلیت های شکل پذیری و طرح دهی آلومینیوم

آلومینیوم یکی از بهترین فلزاتی است که با توجه به مقاومت بالا در برابر ضربه و فشار امکان فرم دهی و تغییر طرح را دارد.آلومینیوم را می توان با روش هایی مانند نورد ،فروج،اکستروژن ،رولینگ تغییر شکل داد. این امکان همراه با خاصیت مقاومت و استحکام در برابر خوردگی باعث کاربرد فراوان این فلز در انواع صنایع شده است.

ادامه مطلب.....


آلومینیوم سازگاری با محیط زیست و کاهش مصرف سوخت

آلومینیوم علاوه بر زیبایی و استحکام یکی از فلزاتی است که با نرخ مصرف پایین انرژی امکان بازیافت صد درصدی را دارد. این قابلیت بازیافت باعث می شود که مراحل تولید آلومینیوم خام که موجب تخریب محیط زیست می شود کمتر انجام شود و اینکه این فلز کمترین آسیب زیست محیطی را دارد بهترین متریال برای صنعت ساختمان سازی سازگار با محیط زیست است.

ادامه مطلب.....


اهمیت نرده برای ایمنی

هر فردی که در راه پله تردد می کند امکان دارد بلغزد و به پایین سقوط کند، چه در لبه دیواره حیاط ، و یا در یک عرشه یک کشتی در اقیانوس. کودکان نوپا می توانند از حیاط خلوت بیرون بیایند و معلولین و سالمندان ممکن است روی پله ها باقی بمانند. اگر چه بسیاری از ما هر روز از نرده ها استفاده می کنیم،

ادامه مطلب.....


استاندارد کیفیت نرده استیل

از نرده های ساختمانی انتظار می رود که هر دو نیاز ایمنی و زیبایی را برآورده کنند. نرده های سنتی که از جنس آهن، چدن، و نرده های آلومینیومی که در فضای بیرونی و داخلی محیط های صنعتی و ساختمانی استفاده می شوند ممکن است هنگامی که در معرض هوا و محیط های شیمیای قرار می گیرند دچار پوسیدگی شوند. در این محیط ها نرده استیل ضد زنگ 304 بدون مولیبدن، عمر طولانی تری را خواهد داشت و تمیز کردن  آن از آلودگی برای حفظ ظاهر جذاب نرده آسان تر است.

ادامه مطلب.....


ویژگی های نرده های شیشه ای

ایمنی نرده تراس و راه پله می تواند در برخی از ساختمان ها مورد توجه واقع شود. خانه های که حیوانات خانگی و یا بچه های کوچک دارند ممکن است مایل به جدا کردن فضای راه پله و بالکن از باقی محیط خانه باشند، به خصوص اگر نرده های این ساختمان ها گارده های محافظ ضعیفی داشته باشد و فاصله بین نرده ها زیاد باش و خطر عبور حیوانات و بچه های کوچک از میان آنها وجود داشته باشد.

ادامه مطلب.....مقالات برگزیده